שימורים בסיטונאות

חברת ש. זעפרני שיווק מזון בע"מ מציעה לקהל לקוחותיה מגוון ענק של מוצרי מזון מהמותגים המובילים בישראל ובעולם.
שימורים בסיטונאות וליחידים מכל הסוגים ובמחירים המשתלמים ביותר תוכלו למצוא באתר של זעפרני. אנו מתמחים בכל סוגי השימורים בסיטונאות וליחידים.

שימורים בסיטונאות – לא מה שהתרגלתם לחשוב

אין ספק כי ישראל יקרה והיא אחת המדינות היקרות בעולם. זה משפיע מאוד על האזרח הישראלי אשר נאנק תחת עול המחירים הגבוה בסופר הישראלי. לכן עולה השאלה מה אנו יכולים לעשות בכדי לצמצם את ההוצאות שלנו בסופר? אם כן קודם כל אתם יכולים להפסיק לקנות מותגים ולקנות למשל מותג פרטי של רשת הסופרים. עוד דבר שאפשר לעשות זה לקנות במבצעים וכך ליהנות ממחירים יותר זולים.
על רקע זה אנו חייבים לציין כי יש עוד דבר שאתם יכולים לעשות בכדי לקנות יותר בזול וזה להתחיל לקנות בסיטונאות. כך תקבלו מחירים יותר זולים. אחת הדוגמאות המובהקות לקנייה זולה יותר של מוצרים היא קנייה של שימורים בסיטונאות. שימורים לא מתקלקלים שנים רבות ולכן קנייה שלהם בסיטונאות היא אופציה כל כך טובה.

שימורים בסיטונאות – למסעדות

עד עתה דיברנו על השוק הפרטי אך האמת היא כי גם בשוק הסיטונאי יש מקום לקנייה בסיטונאות. אם אתם מנהלים מסעדה אתם יכולים לקנות מוצרים קפואים בסיטונאות או שימורים בסיטונאות. עליכם לדעת כי כיום הרמה של שימורים וגם של מוצרים קפואים היא מאוד גבוהה ולכן כה כדאי לקנות אותם.
אם תקנו בסיטונאות אתם תוכלו ליהנות ממחירים יותר נמוכים וזה יתרון עצום וגם ליהנות ממוצרים איכותיים מאוד. כמובן שאם אתם רוצים לקנות מוצרים איכותיים אתם חייבים לשים לב איזה מוצר אתם קונים. עליכם להבין כי לא כל המוצרים הם באותה הרמה ויש מוצרים מעולים לצד מוצרים פחות טובים וזה משהו שלא כדאי לכם לזלזל בו. לכן שימו לב איזה מוצר אתם קונים והשקיעו בכך מחשבה רבה.

איך שימוש בקופסאות שימורים יכול להשתלב במטבח עילי?

יש סטיגמה כי שימורים לא מתאימים למסעדות אך זו ממש טעות. כיום יש מסעדות רבות בעולם הנאור כמו בצרפת, דנמרק או ארצות הברית אשר מקבלות כוכב מישלן ועדיין מבשלות עם שימורים. כך למשל אפשר לציין כי יש מנות על טהרת הטונה מקופסת שימורים אשר נחשבות למעדן מלכותי.
לכן אם אתם בעלים של מסעדה או שף של מסעדה נסו לצאת מאזור הנוחות והתחילו לשקול בישול עם קופסאות שימורים. כך תבטיחו גיוון, טעם ואיכות וכל זאת בעלות מנה מאוד נמוכה. זה היתרון הגדול של קופסאות שימורים, העובדה כי הן זולות מאוד וטעימות מאוד וכך אפשר לבשל ברמה מאוד גבוהה וליהנות מאוכל איכותי במיוחד.

0
    0
    העגלה שלך