רטבים למסעדות

חברת ש. זעפרני שיווק מזון בע"מ מציעה לקהל לקוחותיה מגוון ענק של מוצרי מזון מהמותגים המובילים בישראל ובעולם.
רטבים למסעדות הינם חלק חשוב בארוחה, בין אם לתיבול מנה כחלק מהמתכון או לטעם הלקוח. בין אם מדובר בילדים או מבוגרים, רטבים למסעדות הינם פריט הכרחי בכל ארוחה.

יש חוק לא כתוב שאומר שכל מקום אשר מגיש המבורגר חייב להגיש רטבים ביחד איתו. העניין הוא שרטבים הם מוצר יקר מאוד למסעדות ויש לצרכן הישראלי נטייה לבזבז ולשפוך כמות גדולה של רטבים. מה לעשות?

רטבים למסעדות הינם פריט חובה אשר הינו שונה מרטבים רגילים לבית אשר בדומה לתבלינים בסיטונאות הים שונים מהמוצרים הרגילים הנמכרים לבתים במספר דרכים. בחלק מהרטבים, בעיקר אלה המשמשים כבסיס או כחומר גלם למטבח, הרוטב יימכר באריזה גדולה משמעותית מהרוטב הביתי. לדוגמא, מיונז אשר נמכר לבית באריזה של 200-500 גרם, יימכר למסעדה באריזה של 4 קילו ויותר. במקרים אחרים, רוטב למסעדה, כגון רטבים אשר נמצאים על שולחנות הסועדים, יימכרו באריזות בעלות יחידות רבות כגון קרטון של 8 בקבוקים לחיצים אשר יימכרו במחיר משתלם יותר מקניית בקבוק אחד.
חשוב לציין כי הרוטב עצמו הינו זהה לחלוטין לרוטב הנמכר בקימונעות וההבדל היחידי הוא באריזה ובדרך האספקה.

בש. זעפרני אנו מציעים מבחר ענק של רטבים בסיטונאות למסעדות וסיטונאים במחירים המשתלמים ביותר ובמבחר שיטות אספקה אשר מותאמות אישית לכל לקוח.

על החשיבות בבחירה של רטבים למסעדות

אם אתם רוצים להקים מסעדה אתם חייבים להבין כי עליכם לעבוד קשה וזאת מכיוון שהתחרות הענף זה היא קשה ביותר. עליכם לרדת לפרטים הקטנים ביותר ולא להשאיר כלום ליד המקרה. עליכם לבחור את אנשי הצוות הטובים בשוק, את השפים המובחרים, את המקום המושלם ועוד ועוד דברים שאתם חייבים לתת עליהם דגש אם אתם רוצים את המסעדה המושלמת.
אחד הדברים שיש לתת עליהם את הדעת ואשר רבים נופלים בו זה הנושא של בחירת רטבים למסעדה. כיום המומחים למסעדות מבינים כי הרוטב הוא הבסיס למנה. ככל שהרוטב יהיה יותר טוב כך המנה תהיה יותר איכותית. לכן א' ב' של מסעדות זה בחירת רטבים. רוצים מסעדה מוצלחת? רוצים לשרוד הרבה שנים בתחום? אתם חייבים לשים דגש על בחירת רטבים ולא לוותר על כך לעולם אם אתם רוצים מסעדה איכותית וטובה.

איך רטבים למסעדות יכולים לשדרג את מנות המסעדה?

זה ברור כי במסעדה לא נגיש עם כלים חד פעמיים מכיוון שזה לא אסתטי ולא יפה. באותה מידה יש לציין כי במסעדה לא מגישים רטבים גרועים מכיוון זה מתכון להרס המסעדה. כפי שרטבים גרועים יכולים לפגוע במסעדה כך רטבים ברמה גבוהה יכולים לשדרג את המסעדה בכמה רמות.
קחו למשל את הדוגמא של רוטב פסטו, זה רוטב המתאים לסנדוויצ'ים או לפסטה והוא ישדרג את המנה שלכם בכמה רמות בתנאי שהוא יהיה רוטב ברמה גבוהה. אפשר לתת עוד דוגמאות רבות לרטבים המשדרגים את המנות כמו רוטב פטריות ושמנת או רוטב אלפרדו אשר ידועים לטובה בעולם המסעדות ואשר רבים בוחרים לשים אותה במסעדה שלהם וזה מראה לנו כמה הרטבים חשובים לסועדים במסעדה.

למה חשוב לשים לב בקנייה של רטבים למסעדות?

אז איך נבטיח כי הרטבים במסעדה שלנו יהיו ברמה גבוהה? זו שאלת מיליון הדולר עקב ההשפעה העצומה של הרטבים על המנות שלנו ועל הטעם שלהן ועל כן על הצלחת המסעדה שלנו. אם כן כאשר אתם באים לבשל רוטב אתם צריכים לבחון את טריות המרכיבים של הרוטב.
לא רק זאת אלא עליכם לוודא כי כל המרכיבים ברוטב מתאימים זה לזה. אי אפשר למשל להכין רוטב מתירס ונקניק מכיוון שהם לא משתלבים זה עם זה וזו רק דוגמא אחת. שימו לב אם אינכם מגיעים מעולם הבישול אל תכינו את הרטבים לבד אלא התייעצו עם שפים מומחים וכך תבטיחו רטבים ברמה גבוהה.

0
    0
    העגלה שלך