ממתקים בסיטונאות

חברת ש. זעפרני שיווק מזון בע"מ מציעה לקהל לקוחותיה מגוון ענק של מוצרי מזון מהמותגים המובילים בישראל ובעולם.
ממתקים הינם פריט אשר תמיד יש לו דרישה, הרי מי לא אוהב להיכנס למכולת או לחנות ממתקים ולצאת עם שקית ענקית של ממתקים לכל החבר'ה? ש.זעפרני משווקת ממתקים בסיטונאות עם אותם ממתקים מחברות המובילות בישראל. היכנסו עוד היום לחנות שלנו בכתובת הכשרת היישוב 15, ראשון לציון.

מי לא אוהב ממתקים? הסוכריות הקטנות והצבעוניות, הגומי הכיפי ללעיסה או השוקולד הממכר, כל אחד מאלה אהוב על מבוגרים וילדים כאחד, כל אחד וטעמו המועדף. ממתקים נמכרים בכל מקום, החל ממכולות וסופרים, דרך חנויות נוחות בתחנות דלק ועד מכונות אוטומטיות בכל מוסד.
את רוב הממתקים אנחנו נקנה בבודדים או בכמויות קטנות עבור עצמנו והסובבים אותנו, במה שנקרא " רכישה קימונעית". אך מה לגבי רכישה בכמויות גדולות?
רכישה סיטונאית של ממתקים מתאפשרת כיום דרך ספקים ספציפיים המתמחים בתחום זה. רכישה דרכם, ולא דרך החנויות המקובלות, מעניקה יתרונות רבים לרוכשים.

יתרונות הרכישה הסיטונאית של ממתקים

באופן טבעי, סיטונאות ממתקים מיועדת בראש ובראשונה לחנויות ומכולות אשר מוכרות ממתקים ומוצרים שונים ללקוחות פרטיים אך ישנם קהלים אשר יכולים להינות מיתרונות הסיטונאות מזון למרות שאינם מוכרים את המוצרים האלו.
תחום הסיטונאות ממתקים הינו מפותח ורחב היקף בארצנו והוא מאפשר לנו מגוון רחב של קיום אירועים שונים וגרימת הנאה רבה למשתתפים. בעת ארגון אירוע עסקי למקום העבודה או החברה שלכם, תוכלו להקים עמדת ממתקים צבעונית, מדליקה וטעימה אשר תעניק לעובדיכם הנאה בחך ובעיניים ובזכות זה שאת הממתקים רכשתם בסיטונאות העמדה לא תעלה לכם הון תועפות. אם כבר במקומות עבודה עסקינן, אז בחברות רבות נהוג לפנק את העובדים באמצעים שונים במה שנקרא "happy hour". בחברתכם תוכלו לרכוש ממתקים בסיטונאות ובכך למלא את העמדה המתוקה כל שבוע ולא לגרוע מתקציב הפינוקים שלכם.
גוף נוסף אשר יכול ליהנות מיתרונות סיטונאות הממתקים הינם משפחות גדולות, מרובות ילדים או סתם משפחות מורחבות שנהנות להתאחד בארוחות משפחתיות. למשפחות גדולות יש באופן טבעי ילדים רבים. רכישה של ממתקים בסיטונאות יכולה לקצץ משמעותית מהוצאות המשפחה על ממתקים לילדים.

למה כדאי לקנות ממתקים בסיטונאות?

לא משנה מה סיבת הרכישה הסיטונאית, בטוח יש לכך סיבה טובה, הרי לא חסר כאלה.
קודם כל, בל נמעיט בערכו של החיסכון הכספי המשמעותי שנוצר כאשר אנחנו רוכשים מוצרים בכמות גדולה, שזהו יתרון נוסף, משום שלא כל חנות תוכל למכור לנו כמות גדולה מפאת חוסר במלאי או רצון של החנות לשמור את המוצר ללקוחות נוספים. רק ברכישה סיטונאות נוכל להבטיח רכישה של ממתקים בכמות גדולה ובמחיר הזול ביותר.
יתרון נוסף הוא הנוחות. ברכישה מעל סכום מסוים, ניתן לתאם הובלה של הממתקים על לדלת ביתינו. דמיינו איזה נוח זה אם ארגנתם יום הולדת עם המון אורחים ואין ספור ארגונים, והזמנת הממתקים שביצעתם פשוט נוחתת בביתכם.
סיטונאות ממתקים מאפשרת לכם רכישה של ממתקים טריים ואיכותיים יותר, שלא "ישבו" בחנות וחיכו שתרכשו אותם. הממתקים קרובים יותר לתאריך הייצור שלהם ונשמרו בתנאים אופטימליים לשמירה על טריותם.

לא משנה מה סיבת הרכישה, סיטונאות ממתקים היא הפתרון האידיאלי לרכישת ממתקים בכמות גדולה.

0
    0
    העגלה שלך