כלים חד פעמיים

חברת ש. זעפרני שיווק מזון בע"מ מציעה לקהל לקוחותיה מגוון ענק של מוצרי מזון מהמותגים המובילים בישראל ובעולם.
חברת ש. זעפרני מספקת מבחר ענק של כלים חד פעמיים ומוצרי אריזה לשוק הסיטונאי, הקימונאי וההסעדה. מוזמנים להתרשם ממגוון הכלים החד פעמיים באתרנו.

כלים חד פעמיים הינם הכרחיים לתפעול השותף של עסקים רבים והינם פריט חובה בבתים רבים מסיבות שונות: ילדים רבים בבית, אירוח משפחה או חברים, בתים דתיים אשר אינם שוטפים כלים בשבת ועוד..
כאשר אנו באים לקראת רכישת כלים חד פעמיים עלינו לשים לב לכמה דברים:

א. איכות הכלים- כלים חד פעמיים אינם חייבים להיות באיכות ירודה. ישנם כלים חד פעמיים רבים אשר הינם באיכות גבוהה וחויית האכילה בהם היא קרובה ולעיתים אף זהה לחוויית האכילה בכלים רגילים רב פעמיים. ברוב הפעמים המחיר של כלים חד פעמיים איכותיים יהיה גבוה יותר משל כלים באיכות ירודה אך הדבר משתלם מכיוון שבשימוש בכלים אלה יותר כיף לאכול והפחת בכלים אלו נמוך יותר מכיוון שהם עמידים לשימוש יומיומי שהורס כלים לא איכותיים.

ב. תו תקן-  בדומה לחומרי ניקוי, גם לכלים חד פעמיים יש תו תקן. ישנם כלים חד פעמיים אשר עלולים להישבר, להתפורר או להיקרע והדבר עלול לסכן ילדים קטנים ובעלי חיים, או סתם לעצבן אותנו ולהפריע לנו באוכל. בנוסף, אם אנו מעוניינים לחמם אוכל במיקרוגל בכלים חד פעמיים עלינו לשים לב לתקן שמוטבע עליהם.
ישנם כלים חד פעמיים זולים אשר אינם בעלי תקן ואין אנו יודעים מה איכותם ובאילה תנאים הם עומדים. לעומתם, כלים בעלי תקן עברו בדיקות מחמירות ואנו יכולים להיות בטוחים שהם ראויים לשימוש.

ג. מחיר- כאשר רוכשים בסיטונאות עניין המחיר מקבל משמעות גדולה יותר וכל אגורה מוכפלת בכמות גדולה ומשפיעה על כדאיות העסקה. בש. זעפרני אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את המחיר ההוגן והמשתלם ביותר עבורכם.
הכלים החד פעמיים אשר אנו מוכרים הינם באיכויות גבוהות והמחיר הינו משתלם וכדאי לכל עסק ולכל מטרה.

כלים חד פעמיים – לא מה שהרגילו אותנו לחשוב!

יותר ויותר אנשים מבינים כי איכות הסביבה היא הדבר החשוב ביותר לעתיד הילדים שלנו ולעתיד כדור הארץ. אם אנו רוצים שהילדים שלנו ובטח הנכדים יחיו באיכות חיים גבוהה אנו חייבים לחשוב על השאלה איזה כדור הארץ אנו משאירים להם. לכן איכות הסביבה היא הדבר החשוב ביותר כיום ויש לה השפעה עצומה על חיינו.
יותר ויותר אנשים מבינים כי כלים חד פעמיים חייבים לשמור על הסביבה. אי אפשר יותר להגיד אותי זה לא מעניין ולקנות כלים חד פעמיים מפלסטיק. אי אפשר להתעלם מן העובדה כי כלים חד פעמיים הם בין המזהמים הגדולים ביותר שיש ולכן כל משפחה בישראל צריכה לחשוב על הנושא והאם לקנות כלים אלו או שמא לקנות מוצר אשר פחות יזהם את הסביבה. אל תגידו אותי זה לא מעניין מכיוון שלכולנו יש השפעה על העולם בו אנו חיים ואנו לא יכולים יותר לטמון את הראש בחול כמו בת יענה.

יתרונות של כלים חד פעמיים מתכלים וידידותיים לסביבה

אז נכון כלים חד פעמיים מאוד מלכלכים את הסביבה אך רבים מאתנו לא יכולים להסתדר בלעדיהם כמו שאי אפשר להסתדר ללא חומרי ניקוי או מכונית. אז מה עושים? אם כן הדבר החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה לקנות כלים חד פעמיים מתכלים וידידותיים לסביבה.
שמעתם נכון, כיום יש כלים ממוחזרים ומתכלים שאינם מזהמים את הסביבה. עם המס החדש על כלים חד פעמיים פעמים רבות כלים מתכלים לא עולים יותר מכלים רגילים ולכן איך שלא נסובב את המשוואה נגלה כי אפשר לקנות בכיף כלים מתכלים וליהנות מהם מאוד.

לאיזה אירועים כלים חד פעמיים יכולים להתאים?

כאשר אנו קונים משהו ואין זה משנה אם זו טלוויזיה או מתקן כושר אנו חייבים לשאול את עצמנו למה המוצר הזה טוב. לכן גם עולה השאלה לאיזה אירועים כלים חד פעמיים יכולים להתאים?
אם כן יותר ויותר אנשים מגלים כי כלים חד פעמיים מתכלים יכולים להתאים לאירועים רבים. קודם כל יש כלים חד פעמיים יפים במיוחד ולכן אפשר להגיש איתם לאירועים רבים. אך אי אפשר להתעלם מיתרון נוסף של כלים חד פעמיים וזו העובדה כי לא צריך לשטוף אותם לאחר הארוחה. זה חוסך זמן, כסף מכיוון שלא מבזבזים מים וחשמל וגם זמן ששווה כסף. לכן כל כך כדאי להשתמש בכלים חד פעמיים וזו עובדה.

0
    0
    העגלה שלך