חומרי גלם לאפיה

חברת ש. זעפרני שיווק מזון בע"מ מציעה לקהל לקוחותיה מגוון ענק של מוצרי מזון מהמותגים המובילים בישראל ובעולם.
אופה יקר! כל מה שחסר לך בשביל המאפה המושלם נמצא כאן, באגף חומרי הגלם לאפיה של זעפרני. צפו במגוון מוצרי האפיה וחומרי הגלם לאפיה באתר של זעפרני.

חומרי גלם לאפיה – איזה חומרי גלם?

טרנד האפייה הפך להיות טרנד חם מאוד בארץ. אנשים אוהבים ללכת למאפיות וקונדיטוריות מובחרות וליהנות ממגוון מאפים מתוקים או מלוחים באיכות טעמים גבוה. בשביל שאיכות המאפים שאנחנו אופים תהיה גבוה אנחנו חייבים לשים לב באיזה חומרי גלם לאפיה אנחנו משתמשים. אנחנו יכולים להשתמש במגוון רחב של חומרי גלם כאשר אנחנו אופים, אבל החומרים המרכזיים ביותר הם:
– סוגים שונים של קמח
– סוגים שונים של ממתקים
– סוגים שונים של שוקולד
– פירות
– ירקות
– מלחים שונים
– נוזלים
– חלב
– מים
– מיץ
– מקלות וניל
– יין ומשקאות אלכוהול
– תבלינים
חומרים אלו יכולים לאפשר לנו לאפות יש מאין מגוון רחב מאוד של מאפים שמנעד הטעמים שלהם יכול להיות מלוח, מתוק, חמוץ או מר הכול בהתאם לטעם האישי שלנו. אם יש טעמים שאנחנו מעדיפים על פני טעמים אחרים כדאי לנו לאפות יותר מאפים בטעם שלהם.

למה חשוב לשים לב לאיכות הקמח שאנחנו אופים איתו?

אחד מכל חומרי גלם לאפיה שהכי חשוב לשים לב לבחירה שלו הוא סוג ואיכות הקמח שאנחנו בוחרים לאפות אתו. באפייה של מאפים שונים עושים שימוש בקמחים שונים. כולנו מכירים את קמח החיטה הרגיל, אך למעשה קיימים עוד הרבה סוגי קמחים אחרים כמו למשל קמח תירס, קמח תפוחי אדמה, קמח טף ועוד. בבחירה של חומרי גלם לקונדיטוריות או בבחירה של חומרי גלם למסעדות, אנחנו צריכים לשים לב לאיכות חומרי הגלם וגם לעובדה האם יש אנשים שאלרגיים אליהם, כמו למשל אנשים שיכולים להיות אלרגיים לגלוטן.

ממתקים לאפייה – לא רק סוכר!

אחד מחומרי הגלם לאפייה שיש לו הכי הרבה אפשרויות הוא החומר שבאמצעותו אנחנו בוחרים להמתיק את המאפה. כולנו מכירים המתקה של מאפים באמצעות סוכר לבן או סוכר חום – אך למעשה יש עוד הרבה סוגים שונים של ממתיקים שקיימים. בשביל להמתיק מאפים אנחנו יכולים לעשות שימוש בממתקים אחרים חוץ מסוכר כמו סילאן, דבש, תמרים, פירות שונים ועוד… .
בסופו של דבר, חומרי הגלם בהם נבחר להשתמש כאשר אנחנו אופים ישפיעו על המאפים שנקבל בסוף. גילוי רגישות לחומרי הגלם ולכך שכל מנה או כל מאפה זקוק לחומרים אחרים יאפשר לנו לשדרג מאוד את איכות המאפים שלנו. כאשר אנחנו בוחרים לאפות למשל עוגה נצטרך חומרי אפייה שונים מאשר אם נבחר לאפות לחם או בורקס.

0
    0
    העגלה שלך