אודות

ש.זעפרני שיווק מזון בע"מ(1982) הינה חברה מובילה לשירותי אספקת מזון עד בית הלקוח. לחברה מגוון מוצרים רחב הכולל בין השאר : שימורים, רטבים, קטניות , חומרי ניקוי, כלים חד פעמיים ועוד.

החברה מביאה בפני לקוחותיה מוצרים מהמובילים בשוק המוסדי הישראלי והעולמי בעסקאות רכש גדולות. לחברה משאיות הובלה באמצעותן מגיעה לכל בית עסק ורשת מזון אפשרית בארץ.

חברת ש.זעפרני בעלת אופי שירותי משפחתי, בשל כך חשה מחויבות יתרה ללקוחותיה הבאה לידי ביטוי בשירות מקצועי, אנשי שירות אדיבים ומיומנים, וזמני אספקה מקוצרים.

החברה רואה ערך רב בשמירה על חדשנות המוצרים והשמת סל מוצרים ללקוח בצורה מרוכזת ונוחה לכל צרכי המטבח המוסדי.

סל המוצרים

החברה משווקת מגוון גדול של מוצרי מזון, ניקיון ואריזה הכולל את מוצריהם של החברות המובילות כמו: יוניליוור ,דיפלומט, אוסם ,ויטה פרי גליל, יכין, סוגת, הר ברכה, טעם וריח, חוגלה, אשפלסט , סאסאטק ועוד רבים וטובים.

איכות השירות

חברת ש.זעפרני מתמחה בשיתוף פעולה עם לקוחות וארגונים מהמובילים בארץ וזאת באמצעות הפריסה הרחבה שמעניקה במענה על צרכיהם של הלקוחות מכל הבחינות : שירות , מוצרים איכותיים , מועדי וזמני אספקה, חדשנות, ייעוץ קולינרי, מחירים נוחים ,ריכוז סל מוצרים וגיוונו, ומקצועיות אנושית ,מסורה ובעלת ניסיון רב בענף המזון.

החברה ערוכה לאספקת מוצריה החל מבאר שבע בדרום ועד חיפה שבצפון. תוך שימת דגש על תגובה מהירה ואיכות השירות.

חזון החברה
חברת ש.זעפרני נושאת את דגל הקדמה, תוך שהיא לוקחת על עצמה להיות החברה המובילה בישראל לשיווק מזון. החברה מדגישה את חשיבותם של הטמעת תהליכים ממוחשבים אשר יקלו על תהליך הרכישה ודיוק אספקת המוצרים.

מיקום וצוות החברה

בעלי החברה הינו שאול זעפרני וילדיו שלומי, עידית ושיר המלווים את דרכו מהקמת החברה ועד היום . לרשות הלקוחות עומדים סוכני מכירה אזוריים, נהגים, אנשי שירות ותפעול, הנה"ח ומחסן לוגיסטי גדול הממוקם במרכז הארץ , הכשרת הישוב 15, ראשון לציון.

שעות וימי פעילות

לקוחות החברה נהנים משירותיה במהלך השבוע בימים א'-ה',בשעות 7:00 ועד 17:00 אחה"צ.

התפתחות המפעל

חברתנו קיימת משנת 1982 וכאן תוכלו לראות את התפתחות החברה לאורך השנים
  • 1982
  • 1993
  • 2003
  • 2024

שאול זעפרני מתקמם במחסן לוגיסטי קטן ,בו הוא מאחסן מס' מוצרים בעיקר אבקות לשתייה חמה וסירופים לברד אותם הוא משווק ומספק בשירות אישי עד בית הלקוח

שלומי זעפרני ,בנו של שאול ,משתף פעולה עם האב. השניהם קונים את המשאית הראשונה לעסק, יוצרים קשרים עם לקוחות אסטרטגיים כמו רשתות, צה"ל וממשיכים במסורת השירות

משתדרגים למחסן הלוגיסטי הנוכחי בראשון לציון , מרחיבים את קהל הלקוחות,המוצרים וכן את צוות העובדים שמצטרפים אלינו, שאול מקדם את העסק למעמד חברה בע"מ

החברה שמה על דגלה את חזון הטכנולוגיה והשירות,מרחיבה את סל המוצרים לקמעונאות ,פיתוחים, שיתופי פעולה עם יזמים,מסעדות והחברות המובילות בשוק המזון,חומרי ניקוי ואריזה בפרט,מציעה ללקוחותיה שירותי מיתוג.

צוות החברה

חברת ש. זעפרני שיווק מזון בע"מ הינה חברת בוטיק משפחתית

שאול זעפרני

מנכ"ל ובעלים

מנכ"ל ובעלים

שלומי זעפרני

סמנכ"ל תפעול וניהול מכירות

סמנכ"ל חברה, מנהל מכירות ולקוחות אסטרטגיים, מנהל תפעול וקניין ראשי

שיר זעפרני

שיווק מכירות ומשפטי

מנהלת לקוחות וגבייה,משאבי אנוש,שיווק אינטרנטי, ומרכזת את התחום המשפטי בחברה

עידית זעפרני

הנה"ח

מנהלת כספים והנה"ח של החברה

0
    0
    העגלה שלך